<oembed><version>1.0</version><provider_name>Swandoo</provider_name><provider_url>https://swandoo.com/de</provider_url><author_name>Andreas Stricker</author_name><author_url>https://swandoo.com/de/blog/author/andi/</author_url><title>SCSHS23386261 - Swandoo</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="mL5ddKw2i1"&gt;&lt;a href="https://swandoo.com/de/blog/seriennummer-wrist/scshs23386261/"&gt;SCSHS23386261&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://swandoo.com/de/blog/seriennummer-wrist/scshs23386261/embed/#?secret=mL5ddKw2i1" width="600" height="338" title="&#x201E;SCSHS23386261&#x201C; &#x2013; Swandoo" data-secret="mL5ddKw2i1" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;