<oembed><version>1.0</version><provider_name>Swandoo</provider_name><provider_url>https://swandoo.com/nl</provider_url><author_name>Monica Bhade</author_name><author_url>https://swandoo.com/nl/blog/author/monica-bhade/</author_url><title>SCSHS23381998 - Swandoo</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="v6NXuh4jUD"&gt;&lt;a href="https://swandoo.com/nl/blog/seriennummer-wrist/scshs23381998/"&gt;SCSHS23381998&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://swandoo.com/nl/blog/seriennummer-wrist/scshs23381998/embed/#?secret=v6NXuh4jUD" width="600" height="338" title="&#x201C;SCSHS23381998&#x201D; &#x2014; Swandoo" data-secret="v6NXuh4jUD" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;